Hakkımızda

HAYAT BOYU ÖĞRENİM Online Eğitim Hizmetlerini kurmadaki amacımız insanlara yaşam boyu eğitim hizmeti sunmaktır.

Bu hedefle HAYAT BOYU ÖĞRENİM olarak güncel ve dönemin şartlarına uygun eğitim programları hazırlanmıştır. Bu eğitimler Türkiye’de bir ilk olarak hem yüz yüze hem de on-line şekilde sunulmaktadır. Bu bakımdan Türkiye’nin neresinde olursanız olun dilerseniz 20 kişilik grup oluşturup biz eğitimi ayağınıza getirelim; dilerseniz on-line eğitim fırsatıyla evinizde sitemize misafir olarak bu eğitim imkanlarından faydalanın.

HAYAT BOYU ÖĞRENİM olarak aldığınız Eğitimin sonunda gerekli olan tüm danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Eğitim hizmetlerimiz kişilere, kamu kuruluşlarına ve özel kuruluşlara sunulmaktadır.

Eğitimlerimiz HAYAT BOYU ÖĞRENİM’ in akademik ve uzman personelleri tarafından verilmektedir. HAYAT BOYU ÖĞRENİM tarafından verilen Sertifikalar Diploma Niteliğinde olup ayrıca Eğitim Programının Transkipti ve Not Durum Belgesi de verilmektedir.

Ayrıca talep edilen eğitim programları uzman kadromuz tarafından hazırlanıp sertifikalandırılabilir.

Neden Hayat Boyu Öğrenim?

  1. Türkiye’de ilk defa: İster Örgün(yüzyüze) İster Online Eğitim İmkanı
  2. Güncel ve ihtiyacı karşılayan gelişiminize hazırlanmış eğitim programları
  3. Akademik ve Uzman Niteliğinde Eğitmen Kadrosu
  4. Sınırsız Sayıda Dijital Ortamda Materyal Desteği. Öğrenci panelinizden aldığınız eğitimle ilgili dökümanlar, belgeler, kolaylıkla temin imkanı
  5. Uluslararası Diploma Niteliğinde Sertifika, Transkript ve Not Döküm Belgesi
  6. 7/24 Eğitim aldığınız danışmandan eğitim danışmanlığı hizmeti.Eğitim sonunda takıldığınız noktaları eğitmenlerimizle iletişime geçerek problemi çözebilme imkanı.
  7. Aldığınız eğitimlerle ilgili yasal konularda danışmanlık hizmeti. Eğitim programlarımızın kanun, tüzük, yönetmelik,genelge v.b yasal dayanakları ayrıntılı bir şekilde anlatılacaktır.

Eğitmen Kadromuz;

* Akademik camiada verdiği eğitim programlarıyla tanınan,

* Aldığı eğitimlerle en güncel bilgileri sunan uzman,

* İletişim, beden dili gibi becerileri yüksek olan,

* Verdiği eğitimlerle ilgili bilimsel çalışmaları olan,

* Eğitim programlarında bireyi merkeze alan bireyin gelişimine katkı sunan kişilerdir.

 

Kapat